Eh to mi treba na prozorima, autu, pločicama.Taman prošle sedmice oprala i auto i prozore, obradovala se da sam sve to sredila, kiša je hljopnula(ako postoji uopšte ta riječ🤭) nanijela svega i sad sam opet tamo gdje sam bila prošle sedmice.Tačno me ljute takve stvari, ali rekla sam sebi nema ljutnje više, operi opet ili nemoj, samo ne rondaj.Ima fol nešto kao politura i ne ostaje kiša već fol bude ko lotus efekat, voda se samo otkotrlja.Lažu ba gdje zinu.
Nije to razlog ne popit kafu i pustit kakve muzike.Samo nek je hopa cupa😁
Ima, ima, ne lažu. Fora je. Kišurina pada a one kapljice samo klize uz šajbu pa preko krova.
Gledam i ja na TV i kontam lažu hoće samo da rasprodaju😁😁😁😁😁😁
Ako je neki lažnjak onda more bit, ali ovo šta sam ovdje otkrio odmah kada nabavim auto šoferšajbu ispoliram. Traje i do godinu dana.
De mi link😁
Pojma nemam ni kako se zove. Zadnji put u Walmartu kupio prije više od pet godina i to došla dva u paketu, ne znam ni gdje je taj drugi 🤭 Odeš u radnju na odijel za auto-dijelove i trebalo bi biti. Među ljude malo 😛
Hahaha ohhhh ne samo ne međ ljude🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ima li mi išta mrže nego kad kiša hljopne nakon što operem prozore…
[dva] 😁
Ja sve nešto mislim da bi taj lotus efekt imao i kontra efekt- efekt blata 😁😊
Eh to ne znam Riki Kiki😁👻
❤️❤️❤️❤️Zele