Lotus efekat

Eh to mi treba na prozorima, autu, pločicama.Taman prošle sedmice oprala i auto i prozore, obradovala se da sam sve to sredila, kiša je hljopnula(ako postoji uopšte ta riječ🤭) nanijela svega i sad sam opet tamo gdje sam bila prošle sedmice.Tačno me ljute takve stvari, ali rekla sam sebi nema ljutnje više, operi opet ili nemoj, samo ne rondaj.Ima fol nešto kao politura i ne ostaje kiša već fol bude ko lotus efekat, voda se samo otkotrlja.Lažu ba gdje zinu.

Nije to razlog ne popit kafu i pustit kakve muzike.Samo nek je hopa cupa😁

11 komentara

        1. Pojma nemam ni kako se zove. Zadnji put u Walmartu kupio prije više od pet godina i to došla dva u paketu, ne znam ni gdje je taj drugi 🤭 Odeš u radnju na odijel za auto-dijelove i trebalo bi biti. Među ljude malo 😛

Komentariši