Ev sad da mogu ja bih istog momenta potpisala neki ugovor da ne izađem iz stana mjesec, dva , tri, samo ako hoću malo da prošetam na livadi ili kroz šumu i što se mene tiče nek bude i dostava namirnica.Ne mogu više svijeta oko sebe, ja ne znam šta je ovo.
Mene zanima čim je ovaj svijet pelcovan, šta im se dalo, đe mozak, kultura, respekt, šta gdje kako, ne znam ev…a kad otvorim onaj IG i počnu mi tako da ispadaju neka video i ja gledam i ne mogu sebi doći kako taj neko izgleda, šta priča, kako se ponaša, ma garant smo pred sudnji dan nema dalje.
To je ili sam ja baš staromodna žena.Al kako god, nemoj svijeta oko mene, samo mir hoću.

Istih sam želja ☺️
Blago svakom ko ima Homeoffice.
Buki 👍
🥰🤝mogao bi komotno biti moj najbolji jaran ovaj Bukowski😁
Da ne moram na posao ne bih makela iz svoja četiri zida.
Isto mi je draga Caligo🥺😢😭
Joj svima je kolektivno tako, nema ko mi se nije požalio
Žalosno je kako se osjećamo.
Buki, mizantrop vel'ka srca 😛
Sinoć gledam Bareta i pita ga Stanković gdje je još sretan osim bine. Bare onako kao od gume sav opisuje rukama i šta je ostalo od sive mase: Pa ono, na more kada odem, dalje od obale, 200 metara sa svake strane nigdje nikog 🙂
Haha i Bare je legenda, odem i ja tako na moru predaleko od obale i foliram kontam ono nema ovdje ajkula🤣
Uvijek je bilo svakakvih ljudi. I dobrih i onih manje dobrih.
Ma jeste Nina slažem se, ali brate dragi nešto mi se ne sviđa kako je sve postalo, najsretnija sam ja među svoja 4 zida.
Idi na pecanje hahaha, ja to uradin često ali kad vidim kako smo zagadili naše rijeke bude mi gore
Eh Ramaha da znaš bila sam ti prije mjesec i po u čaršiji i jela fin kolač u onoj slastičarnoj🙂↕️
Odem na jedno odmaralište huja me ufatila, nikad više smeća….😵💫🥺😢😭
Ja, kakva sam, sve bih to pokupila i srce bi mi bilo kao planina.
Pa i ja bih da sam mogla, al to su bile žake i žake smeća…inače ja kad krenem u šetnju nosim rukavicu i kesicu i pokupim sve što nađem🤝💚