Buki volim te 😁

IMG 4499

Ev sad da mogu ja bih istog momenta potpisala neki ugovor da ne izađem iz stana mjesec, dva , tri, samo ako hoću malo da prošetam na livadi ili kroz šumu i što se mene tiče nek bude i dostava namirnica.Ne mogu više svijeta oko sebe, ja ne znam šta je ovo.

Mene zanima čim je ovaj svijet pelcovan, šta im se dalo, đe mozak, kultura, respekt, šta gdje kako, ne znam ev…a kad otvorim onaj IG i počnu mi tako da ispadaju neka video i ja gledam i ne mogu sebi doći kako taj neko izgleda, šta priča, kako se ponaša, ma garant smo pred sudnji dan nema dalje.

To je ili sam ja baš staromodna žena.Al kako god, nemoj svijeta oko mene, samo mir hoću.

16 komentara

  1. Buki, mizantrop vel'ka srca 😛
    Sinoć gledam Bareta i pita ga Stanković gdje je još sretan osim bine. Bare onako kao od gume sav opisuje rukama i šta je ostalo od sive mase: Pa ono, na more kada odem, dalje od obale, 200 metara sa svake strane nigdje nikog 🙂

Komentariši