Da li vam se ikad desilo da odete na termin mjesec dana ranije?
Meni eto jeste😁🤝
Dragi Bože podari svakom pameti, pa i mene ne zaboravi i mene upiši📝
Da li vam se ikad desilo da odete na termin mjesec dana ranije?
Meni eto jeste😁🤝
Dragi Bože podari svakom pameti, pa i mene ne zaboravi i mene upiši📝
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
😄 potpisujem zadnje.
Jesu te makar primili?
Nisu, poslali me kući i da dođem za mjesec😁
evo i ja cu u red. 🙂
😁😁😁😁😁😁😁📝
Nije, al jeste da dobijem termin za godinu i po. I zakasnila sam 😆
Uhhhhh pa ti si profi😁
Ja sam jednom na ispit došla par dana ranije 🤣
Potpisujem i ja 😁
Hahaha ok i to je cool story Bro😁
Pošto sam putovala u školu u Maglaj, a nastava počinjala u 7, ustajala sam u 5 i kretala u školu i po mraku. Ustala tako jednom, spremila se, mrak vani, ja preko vrata, do kapije… kad upali mi se lampica – subota. 🤣
Oh nooooo🤣
Mene je tata u martu pitao da li može posuditi moje auto za termin u maju. Ja ga pitam da li je svjestan da se radi o dva mjeseca, a on kaže “znam, ali volim pitati unaprijed.” ☺️
🤭👍🏻