Neka neda. Imali smo cijelo diketinjstvo i mladost da naberemo grožđa, mislim ploča. Nema džabe ni u stare babe, il’ đeda u ovom slučaju (-:
Id’ na youtube to mp3 i sačuvaj si.
Ma poštujem ja to stvarno u redu mi je i u pravu je Štula za taj konflikt koji ima sa Croatia Records, ali tako bi rado češće na blogu Azru postavljala, jer imali su ohoho pjesama👌🏻❤️
A ne znam detalje, nisam mu čitao ugovore a nisam ni upratio. Ono par razgovora šta preko telefona priča ništa ne mogu upratiti vezano za to. Da li im je ostavio katalog da rade kako ‘će do određene godine ili šta?
Hahaha paše uz njeg🤣
Sjećam se nekad davno je bilo baš dosta njegovih pjesama na YT i odjednom sve nestale.Mislim, bunila bih se i ja na njegovom mjestu, ne radi se tu garant o 1000 € a pošto je čovjek kliker zna šta radi.
Dao je link na snimak sa jednog koncerta, za svoj posljednji rođendan, ja sam skinula, i onda je uklonio. Ili neko ko to radi za njega, po njegovom odobrenju. Mada vjerujem da je on.
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Koristimo kolačiće da bismo vam dali najbolje iskustvo na našoj web lokaciji. Nastavljanjem korištenja ove web lokacije, slažete se sa našom upotrebom kolačića.Prihvatam
Poznata mi faca odnekud, a i glas. Mislim da ga znam, možda smo marnuli i pivkaru negdje.
Da znaš kako mi je bilo drago naći na YT nešto od njih, garant će opet za koji dan biti izbrisano.Neda Štula💁🏻♀️e joj jest neki😁
Neka neda. Imali smo cijelo diketinjstvo i mladost da naberemo grožđa, mislim ploča. Nema džabe ni u stare babe, il’ đeda u ovom slučaju (-:
Id’ na youtube to mp3 i sačuvaj si.
Ma poštujem ja to stvarno u redu mi je i u pravu je Štula za taj konflikt koji ima sa Croatia Records, ali tako bi rado češće na blogu Azru postavljala, jer imali su ohoho pjesama👌🏻❤️
A ne znam detalje, nisam mu čitao ugovore a nisam ni upratio. Ono par razgovora šta preko telefona priča ništa ne mogu upratiti vezano za to. Da li im je ostavio katalog da rade kako ‘će do određene godine ili šta?
Ma nemam pojma šta je tu tačno bilo, navodno da su mu dosta para dužni.
Pravo u srce. Za ovu pjesmu sam rekla da mi puste na ukopu.
Da to Štulić čuje😄šta li bi rekao na to?😄
Rekao bi Napiši svoju vlastitu pjesmu za svoj ukop 😂
Hahaha paše uz njeg🤣
Sjećam se nekad davno je bilo baš dosta njegovih pjesama na YT i odjednom sve nestale.Mislim, bunila bih se i ja na njegovom mjestu, ne radi se tu garant o 1000 € a pošto je čovjek kliker zna šta radi.
Dao je link na snimak sa jednog koncerta, za svoj posljednji rođendan, ja sam skinula, i onda je uklonio. Ili neko ko to radi za njega, po njegovom odobrenju. Mada vjerujem da je on.