Moram na posao još malo, a prije toga odlučimo u vrtu pokositi travu, kažem Hansu nemoj ti puno, ja ću, da ga malo poštedim radi njegovog srca.Pomogao mi je doduše, ali ja sam veći dio posla uradila iako mi to i nije neki ni drag ni mrzak posao.Bila sam onda ovako, bi teško kositi, jer je trava dobro narasla, a i puna rose bi. Al hajd.
Još sam puna energije od nedavnog koncerta na kojem bi jako lijepo💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽💃🏽ritam je takav da se mora plesati, pa i ako ne znaš plesati đuskaš pomalo😁

To košenje trave djeluje ko lagan posao, ali bogme se umori i isprlja ona trava, ja sam nedavno kosila i sva se preznojila.
Eto onda znaš kako mi je bilo😄😄😄😄😄
I na poslu ko krepana mačka, jesi li 😄
Pa bit ću garant😄nisam još na poslu
Idući put mene pozovi, vrlo rado ću pomoći. Nego, od kad se trava kosi u cipelama s visokom petom? Ili je to samo radi umjetničkog dojma. Zar nisi mogla kupiti još težu kosilicu? Imao sam nekad takvu pa sam ju dao susjedu, mlad je pa neka se muči. Kupio sam si lakšu, milina za kositi.
Cipe su samo da se vidi da je žensko kosilo 😁
Ma vidi se da je žensko po prvoklasnoj liniji:)) A što se tiče Volare u originalu je Nel blu dipinto di blu, ili tako nekako. Pjevao je Domenico Modugno, negdje krajem 50-ih i početkom 60-ih. U to vrijeme vrlo popularna pjesma. Veliki hit u to vrijeme bila je i Marina u izvedbi Luisa Prime. Kao što bi Mary Hopkin kojih 7-8 godina kasnije pjevala Those were the days što će reći da su to bili, bar iz moje perspektive najljepši dani. Talijansku muziku nisam previše volio, nekako plačljiva. Kad su došli Beatlesi, nešto kasnije i Stonesi to je, na zgražanje roditelja, za tada nas mlade bila super muzika. Dobra je bila i Helen Shapiro, cura puna energije. Tada su takve pjevače na Radio Zagrebu zvali “urlatori”.
Pa baš lijepo pričaj nam više o muzici.Ja volim urlatore😁
Lakše bi išlo trimerom, pričaju ljudi. 😊
Trimer je dobar za ćoškove, imamo i to😁
Kad ste pogrešnuntravu zasadili 😁
Pjevam zato živjela trava🤣🤣🤣🤣🤣