…kad ja ustanem skroz rano na posao, a stari mačak me ono pogleda kao da kaže ženo draga gdje ćeš vako rano?Napola otvorene oči i ko da ima malo podočnjake ispod i ko da veli gasi svjetlo ne mogu očima gledat😸
Bosanka maca radi slično, onda ustane, protegne zadnju desnu, pa zadnju lijevu onda do automata za krekice( suhu hranu im tako zovem)i onda ide mau mau otvaraj vrata balkona, jer mora ona i u po noći da vidi šta se dešava u njenom vrtu. To je njen vrt, samo bude tu, nigdje ne izlazi nit se udaljava.I tako, drago mi da su mi mačke tu i zahvalna sam da ih imam, nekim slučajem da mi se kaže moraš predati mačke, jer si alergična, ja bih prije rekla predajte mene u ludnicu, jer život bez mačke nikako ne bih.Otkako znam za sebe znam i za mačke, et.
Pjesma onak usput

Naša maca je tako zbunjena kad za vrijeme ramazana ustanemo na sehur. 😆😻
Hahaha ko veli gdje ćete noć još🤣
Mace su zakon ☺️
Jesu🥰
Voljela bih imati mačku, ali nešto nisam navikla na životinje u kući, nikako ne mogu. Ne znam šta je to.
Evo, ovako i ja.
Pa dobro, neko može neko ne može i oke mi je i jedno i drugo.
Zato ih skupljam ispred ulaza. I to sam prenijela na kćerku.
😸❤️