Prošao je…

…težak dan, a nisam drmnula Apaurin, samo mi još i to u životu treba da se na Apaurine navučem.Što bi rekla drugarica otvori dnevnik i čekaj sledeće i zamisli zapisujem navukla sam se na Apaurine🧠✨👌🏻

Ne ba, otišla na Amazon i poručila neko sredstvo za čiščenje i neki dobar lak za nokte bez boje koji je hranjiv i štiti od pucanja.Ko u stanju sam pucanja pa mi i nokti pucaju🤣Ili ja sam slon i porculan puca okolo mene kad protrčim tu i tako to.Da vam se pohvalim, Selina mi je bila dobra inspiracija, sva sredstva za čiščenje i deterdženti za veš su sad od Frosch i od Ecover i stvarno mi se čini da mi je stanje sa kožom se malo poboljšalo.Oprala sam odmah ono što stalno nosim, pa posteljinu i peškire.A ovo novo što sam poručila je neka marka Haka i vele jako dobra.Hajd da probam i tu varijantu.Još plus dobro za okolinu✅🐸

Ok znači u kratkom opisu, ne Apaurine, već shopping.

Dragi dnevniče postala sam ovisna o šopingu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣kako ne postati ovisan o nečemu?Vjerovanjem da se neće postati ovisno.

O majko.

O majko[2] Izrael kažu mal ne pobjedi na ESC

😄🔫Rokni me Baby nije važno šta je….

23 komentara

          1. Kaže jučer u Muzeju bilo okupljanje gdje su se razmjenjivale duple Panini sličice. Sve djeca od 35+ godina 😂

    1. Bolje sam danas, dobro sam se naspavala, opran veš sa Ecover se suši🤣 i razmišljam da kupim neki ruksak sa Stitch nov na oglasima iz Pariza Disneyland( pošto sam bila tamo, a nisam kupila ruksačić) još to i prestajem da kupujem, od sutra oblačim tene nakon posla i odlazim u prirodu, ako vrijeme dopusti, jer je vrijeme fujčina za jedan Maj.

  1. Pa sve sto nije rijeśavanje korijena problema je flaster na ranu kojoj treba vise od flastera, znaci kao sta smo pricali, bijezanje od problema. A suh sam jer me puca opijatska kriza i znam da zapustanje internih problema ili maskiranjem bilo čime nije nikakvo rijeśenje, čak šta više, na duge staze samo veću štetu čini biću i tijelu.

Komentariši