…težak dan, a nisam drmnula Apaurin, samo mi još i to u životu treba da se na Apaurine navučem.Što bi rekla drugarica otvori dnevnik i čekaj sledeće i zamisli zapisujem navukla sam se na Apaurine🧠✨👌🏻
Ne ba, otišla na Amazon i poručila neko sredstvo za čiščenje i neki dobar lak za nokte bez boje koji je hranjiv i štiti od pucanja.Ko u stanju sam pucanja pa mi i nokti pucaju🤣Ili ja sam slon i porculan puca okolo mene kad protrčim tu i tako to.Da vam se pohvalim, Selina mi je bila dobra inspiracija, sva sredstva za čiščenje i deterdženti za veš su sad od Frosch i od Ecover i stvarno mi se čini da mi je stanje sa kožom se malo poboljšalo.Oprala sam odmah ono što stalno nosim, pa posteljinu i peškire.A ovo novo što sam poručila je neka marka Haka i vele jako dobra.Hajd da probam i tu varijantu.Još plus dobro za okolinu✅🐸
Ok znači u kratkom opisu, ne Apaurine, već shopping.
Dragi dnevniče postala sam ovisna o šopingu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣kako ne postati ovisan o nečemu?Vjerovanjem da se neće postati ovisno.
O majko.
O majko[2] Izrael kažu mal ne pobjedi na ESC
😄🔫Rokni me Baby nije važno šta je….
Pa jest, mora čovjek imati neku opsesiju, nek onda barem nije loša po zdravlje. Dobro si ti, barem sličice ne skupljaš… 🤣
Jah, zato skupljam značke i ploče🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Hahahaha, tu je to negdje 😁
Pa da, kakve sličice?😌
Kaže jučer u Muzeju bilo okupljanje gdje su se razmjenjivale duple Panini sličice. Sve djeca od 35+ godina 😂
Jes išla?😁
Ja ne skupljam, a muža nije bio tu da ode i malo se poigra…
Eh baš mi je žao da nije mogao otići.
Ista mi pomisao bude kad netko bezazleno savjetuje da se uzima apaurin.
Drži se.
Mislim da smo svi, više manje ovisni o shopingu, ako ništa kupujemo sitnice u dm-u, uvijek nešto treba
Bolje sam danas, dobro sam se naspavala, opran veš sa Ecover se suši🤣 i razmišljam da kupim neki ruksak sa Stitch nov na oglasima iz Pariza Disneyland( pošto sam bila tamo, a nisam kupila ruksačić) još to i prestajem da kupujem, od sutra oblačim tene nakon posla i odlazim u prirodu, ako vrijeme dopusti, jer je vrijeme fujčina za jedan Maj.
U priroda liječi sve, valja više biti u njoj.
P.s.ja najviše kupujem vikendom i naravno naručih neke tene (imam ih trista) al trebale mi jedne čiste za trening
I ja sam to skontala, moram imat neku svoju opsesiju, pa nek bude shopping 😄
Ma ti Perlice imaš sve parfeme ko da gledam😁
Tako ja odem na temu, dodajem sve u korpu sto mi se iole svidi, nakrham jedno 2000 rscun, i onda samo izadjem iz aplikacije.
Samo mi Temu ne pominji😱jer sam na odvikavanju od Temu😄
Xd sreća da mi temu nudi samo ono što sam nedavno pretraživala, inače bi bilo…. ako ništa dok ja pročitam sva iskustva o svakom proizvodu, želja me mine i isto kao ti izađem iz aplikacije.
Ma najbolje samo izbrisati aplikaciju, al imaju stvarno cool stvari, boli glava🤭
Ja sam se nekako odvikla od Temu, a bila sam baš zaglavila 😂😂
E neš više🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Pa sve sto nije rijeśavanje korijena problema je flaster na ranu kojoj treba vise od flastera, znaci kao sta smo pricali, bijezanje od problema. A suh sam jer me puca opijatska kriza i znam da zapustanje internih problema ili maskiranjem bilo čime nije nikakvo rijeśenje, čak šta više, na duge staze samo veću štetu čini biću i tijelu.
Sve si u pravu, svak sebi traži utjehu u nečemu i misli da je to neki vid nadoknade za izgubljeno, a niđe veze.Tak i ja sebi istražujem i nekad bude ok učini me sitnica radosnom, a nekad samo Boga molim da zaspim i ne mislim na bilo šta.Samo da me prođe.
Meni se još jednom zgadila Evropa nakon sto sam jutros vidjela plasman Izraela.
( O ostalom su ti svi pričali, pa haj ne moram još i ja 😁)
Meni se još jednom zgadila Evropa nakon sto sam jutros vidjela plasman Izraela[2]
(Sve u redu Riki Kiki✅😘)