Sanjala sam kao prvo svašta nepovezano jer sam ljuta na ružno vrijeme.A onda misao u snovima da se komotno u životu može proživjeti 100 života.
Onda sam ujutro to pričala prijateljici i ona kaže mislila sam na svojih 100 života do sad…e jbga sad.
Ja se trenutno osjećam ovako i svaki mic bi mogao da znači lom, jer sve me žulja, nervira, ide na živce, pomišljam kako bi jednom ko ovaj slon da protrčim kroz ovu trgovinu, nek se sve razbije, ne lijepila ga ja.U svih ovih 100 života stalno sam pokušala da uzmem obzira, nešto mi je i dosadilo ljudi dragi.Hajte sad kući svojoj na svoju domenu😁( što je najgore teško meni samnom ovakom, valja to izdržat)
Baš sam pravi slon,pamtim i što treba i što ne treba.Sad bi trebao ići Dino Dvornik sa pjesmom o slonu, al mi mrsko, hjooooooj

Mama mila, kako dobra fotografija haha.
Ma, proći će Senjora loša volja, no sikiriki.
Pa ja ono gdje ćeš slona ovdje…joj da hoće proći, nerviram samu sebe sa tim, jadni moj Hans🤣
“Teško tebi sa tobom, a još teže bez tebe” iz neke poznate pijesme. Odoh na druge domene 🤓