Kaže… pojma ti nemaš o jeseni ako samnom nisi šutirala lišće?

Zaboravila sam pozdraviti Oktobar. Dobro je krenuo, a moglo bi stalno biti tako✌?da, naravno i vama pozdrav Desperadosi moji?

5 komentara

Komentariši