Imam svakakvih majica, ali nisam imala nikad sa W. A. Mocartom. I nabavim i tu.
I u subotu u tramvaju, kad neki čiko tipa 100 godina i kaže meni kroz šalu kako sam nestašna i kako mogu Mocarta postaviti tu gdje jesam.
Ja se dobro nasmijem i kažem pa paše: Mocart i kugle?
Jbga?♀️
10 komentara
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.

kao sto Falco rece: “On je bio panker i zivio je u velikom gradu”
Bio je baš veliki genijalni luđak?
Hahaha, working class Mozart?
Dobro mu pristaje.
Ma super mu pristaje?
Sonata for two electric guitars in punk major
Eh’ vala si mu dobro rekla. Hahahaha. 😀
Romanoff, da je nekim slučajem sad živ napravio bi on to čudo?
Illmind, štaš, takva sam ja?
Heh…Mocartove kugle by Bandida. Izvuče prvi osmijeh danas. Well done!:)
punk's not dead
Sollaya samo veselo?
Lulaš, punk's not dead [2]