Svašta nešta, tu i tamo…
Sanjam sinoć kako crtam oblik Jugoslavije i sebi se divim kako sam to dobro nacrtala. Možda su to samo neka stara sjećanja kada smo prije u školi tako crtali, pa zastavice uz pozdrave živio 25.Maj…jutros na IG kad neke stare vijesti i karta Jugoslavije. Već dugo hoću da pišem o sličnom kao Laura neki dan…